DEADTOWN V Hradci Králové

09.05.2018

Ve dnech 9.-13.5.2018 se všem příznivcům divadla v Královéhradeckém kraji naskytla jedinečná příležitost spatřit na vlastní oči nejnovější a jedinečné představení

Divadla bratří Formanů - DEADTOWN.

Divadlo k nám zavítalo po svém evropském turné, na kterém bylo toto jejich představení vždy beznadějně vyprodáno. Na počátku měsíce dorazilo do centra Hradce Králové několik kamionů, které ve svých útrobách přivezly celé "divadlo" - stavbu, kterou si bratři Formanové se svým týmem sami navrhli a postavili speciálně na toto představení. 

Příznivci divadla v Hradci Králové nezklamali a tak byla všechna představení vyprodána a přijata s nadšením a zájmem jaký si toto představení určitě zaslouží.

Akce proběhla za finanční podpory Města Hradec Králové a Královéhradeckého kraje. Nad akcí převzali záštitu Město Hradec Králové a hejtman Královéhradeckého kraje PhDr. Jiří Štěpán, Ph.D.

Město Hradec Králové nám na tuto akci poskytlo finanční příspěvek ve výši 250 000,- Kč a Královéhradecký kraj poskytl finanční příspěvek ve výši 200 000,- Kč.

"Děkujeme touto cestou všem, kteří nás podpořili a pomohli nám tak uskutečnit tento jedinečný divadelní projekt právě v Hradci Králové."

Fotogalerie z příprav a průběhu akce